O nas

Moja historia

Nazywam się Joanna Głowacka. Jestem założycielką Biura Rachunkowego PROFIT i z powodzeniem od 1996 roku, po ukończeniu dwóch fakultetów na Uniwersytecie Gdańskim, prowadzę sprawy finansowe firm prezentujące całe spektrum różnorakiej działalności biznesowej. Przez te lata zdobyłam zaufanie bardzo wielu klientów, którzy prowadzą swój biznes w różnej formie prawnej obejmując: spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki komandytowe, spółki jawne, fundacje czy stowarzyszenia. Prócz firm z Polski obsługuję klientów z Holandii, Niemiec i Rosji działających na polskim rynku.

Zatrudniam osoby z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem księgowym – osoby kompetentne i odpowiedzialne. Dzięki tak prowadzonej polityce kadrowej i mojemu dużemu naciskowi na jakość obsługi wraz z poziomem kompetencji udało się zbudować unikalne relacje współpracy z klientami ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnego podejścia, dyspozycyjności i przede wszystkim wzajemnego zaufania o najwyższym poziomie.

Nasze wartości

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na normy etyczne i uczciwość, stąd zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy z klientami, którzy mogą być postrzegani jako kontrowersyjni. Tak wysokie przyjęte wewnętrzne standardy pracy zawodowej owocują także bardzo dobrą współpracą z Organami Podatkowymi co jest dla nas niezwykle ważne. W ten sposób prowadzona polityka pozwoliła również na zdobycie certyfikatu „Marka z Klasą”, a wiele lat działalności biznesowej zostało docenione przyznaniem przez Marszałka Województwa Pomorskiego i Konwencję Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego nagrody w 2016 roku „Kobieta Sukcesu”, podsumowującą mój zawodowy sukces i markę na rynku.

Nasz zespół

Tworzymy zgrany zespół, przygotowany do spełniania wysokich wymagań i oczekiwań. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w środowisku podatkowym i prawnym pogłębiając swoją wiedzę w wielu szkoleniach i warsztatach, również jako prelegenci. Spełniając oczekiwania klientów współpracujemy z biegłym rewidentem, doradcą podatkowym oraz radcą prawnym. Od 1997 roku posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Świadczymy usługi księgowe w języku angielskim i rosyjskim.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Nasze zdjęcia