Nasze usługi

Księgi handlowe

Nasze biuro specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych. Jest wiele firm, które prowadzą pełną księgowość zatrudniając do tego etatowych pracowników, co nie jest tanim rozwiązaniem ale też dość ryzykownym kiedy odpowiedzialność za ten kluczowy aspekt funkcjonowania firmy jest na jednej osobie. Korzystając z outsourcingu usług księgowych korzystasz z doświadczenia zespołu specjalistów oraz posiadasz archiwum z dokumentacją poza firmą.

Prowadzenie ksiąg handlowych zaczyna się od 1200 zł netto.

Ryczałt

Obsługujemy przedsiębiorców, którzy korzystają z jednej z najprostszych form opodatkowania – ryczałtu ewidencjonowanego. Fakt, że ryczałt na tle innych form rozliczania się jest stosunkowo prosty nie sprawia, że nie ma możliwości popełnienia błędów i już wielokrotnie pomagaliśmy firmom, które były obsługiwane przez niedoświadczonych księgowych.

Obsługa ryczałtu to 250 zł netto.

Księga przychodów i rozchodów

KPiR jest jednym z najczęściej wybieranych sposobów rozliczenia firm. Prowadzenie księgowości uproszczonej pomimo nazwy jest skomplikowane i wymaga znajomości nieustannie zmieniających się przepisów, żeby nie narażać się na ewentualne konsekwencje.

Prowadzenie KPiR zaczyna się od 350 zł netto.

Usługi kadrowo-płacowe

Twoi pracownicy są jednym z najważniejszych elementów sukcesu Twojej firmy, dlatego zadbaj, aby wszystkie sprawy związane z obsługą ich zatrudnienia były prowadzone dokładnie i terminowo. Nasz dział kadrowy od 25 lat broni interesów pracodawców w ZUS i PIP.

Obsługa pracownika na umowę o pracę 80 zł netto.
Obsługa pracownika na umowę zlecenia lub o dzieło 60 zł netto.

Biuro wirtualne

Prestiżowy adres firmy w Sopocie pomoże Ci poprawić wizerunek w oczach swoich kontrahentów, a dodatkowo, będąc naszym klientem przekonasz się, że wiele spraw związanych z kontaktem z Urzędem Skarbowym czy sądem będzie mogło się odbywać bez Twojego zaangażowania.

Inwestycja w biuro wirtualne zaczyna się od 150 zł netto.

Audyt księgowy i konsultacje

Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że Twoja księgowość jest prowadzona prawidłowo i nie musisz się obawiać ewentualnych kar możesz skorzystać z audytu księgowego i konsultacji. Prowadzimy audyty w firmach, które posiadają wewnętrzne działy księgowe oraz tych, które korzystają z usług innych biur. Po audycie przygotowujemy listę rekomendacji do wprowadzenia w księgowości.

Koszt konsultacji 500 zł netto za godzinę.